Dalyvavome Nacionaliniame miškasodyje

Balandžio 23 d. vyko didžiausia iš visų iki šiol buvusių miško sodinimo talka – Nacionalinis miškasodis. Visuose 26-iuose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose buvo įveistas rekordinis plotas naujų miškų – net 748 ha. Naujai įveisiamuose miškų plotuose buvo pasodinta virš 2 mln. įvairių rūšių medelių – beržų, juodalksnių, eglių, pušų bei ąžuolų.

Mūsų gimnazijos ūkvedys Aurimas Miliešius, 7 klasės mokiniai Barbora Šaltytė ir Tajus Masiulis dalyvavome šioje miškininkų organizuotoje medelių sodinimo talkoje. Iš viso pasodinome 4000 pušelių daigų. Talkoje dalyvavo apie 70 rajono gyventojų.

Smagu matyti, kad žmonėms rūpi gamta ir prie jos klestėjimo prisideda ne tik mūsų rajonas, bet ir visa Lietuva.

Barbora Šaltytė, 7 klasės mokinė

Ankstesnis straipsnisŽydintis medis