PRAŠYMAS PERVESTI 1,2 PROCENTŲ PAJAMŲ MOKESČIO SUMOS

Gerb. Geros valios žmonės, norintys prisidėti prie gimnazijos gerbūvio,

nuoširdžiai prašome savo 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio skirti Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijai.

Tikimės ir toliau geranoriško Jūsų palaikymo, supratimo ir paramos, kuri padės modernizuoti įstaigą, tobulinti jos veiklą, gerinti ugdymosi sąlygas bei padės mokinių savivaldai įgyvendinti jų idėjas.

Jeigu nuspręstumėte skirti sumokėto pajamų mokesčio dalį gimnazijai, prašome iki 2022 m. gegužės 1 dienos užpildyti prašymą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms“ (forma FR0512), kad ši mokesčio dalis būtų pervesta mūsų įstaigai.

PRAŠYMAS teikiamas elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

RASEINIŲ R. NEMAKŠČIŲ MARTYNO MAŽVYDO GIMNAZIJA

Kodas - 190105646

Smulkesnė informacija tel. (8 428) 48 387 arba (8 428) 48 344.

Dėkojame už Jūsų norą mus paremti!

Ankstesnis straipsnisSTEAM – tylus augalų gyvenimas
Sekantis straipsnisPamokos muziejuje