Žydintis medis

Žydintis medis

Į žemę atkeliavęs menininkas pavasaris išpuošia sodus ir gėlynus, suteikia pasauliui spalvų ir įkvepia kūrybai. Gamtos grožio įkvėpti pirmos, antros ir trečios klasių mokiniai tapė bundančią gamtą ir siuntė respublikiniam konkursui „Žydintis medis“, kurio tikslas – skatinti respublikos bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kryptingą laisvalaikio praleidimą, ugdyti ir puoselėti mokinių gilesnį meninį ir netradicinį raiškos būdą bei priemones. Nors konkursui buvo pateikta net 500 darbų, mūsų gimnazijos mokiniai neliko nepastebėti. Pirmos klasės mokinės Melita Gokaitė ir Miglė Neverdauskaitė pelnė padėkas už menines idėjas ir kūrybiškai atskleistą grožį, o trečiokė Gustė Sabockytė laimėjo trečią vietą.

Sveikiname nugalėtojas ir siunčiu laureatų  parodos prisijungimo nuorodą, kad galėtumėte pasimėgauti meno kūriniais. https://www.emaze.com/@ALRCFORRZ/ydintis-medis 

Mokytoja Jūratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnisPrizinės vietos anglų kalbos olimpiadoje
Sekantis straipsnisDalyvavome Nacionaliniame miškasodyje