Europos egzaminas

Europos egzaminas

Gegužės 9-oji – Europos diena, kurią minint vyko pavasarine tradicija tapęs „Europos egzaminas“. Šis žinių apie ES konkursas kasmet pritraukiantis daug azartiškų ir žingeidžių žmonių vyko jau tryliktą kartą, tačiau šiemet išskirtinis dėmesys buvo skiriamas Europos Sąjungos vertybėms, Europos solidarumui su Ukraina, žaliai ir skaitmeninei Europai bei Europos jaunimo metams.

Europos egzamine išbandyti jėgas atsakinėjant į trumpus ir įdomius klausimus apie Europos Sąjungą, kultūrų įvairovę, istoriją, geografiją, kalbas ryžosi 27 mūsų gimnazijos mokiniai. Aktyviausi buvo šeštokai, kurių šauniausiai pasirodė Viltė – ji tiek pat taškų surinko ir tik vos dviem minutėmis atsiliko nuo 5–8 kl. pogrupio klausimus tiksliausiai ir greičiausiai įveikusios septintokės Eglės. I–IV g klasių pogrupyje tvirtas žinias pademonstravo abiturientas Tautvydas.

Vis dalyviai gavo asmeninį kvietimą į virtualų „MEMŲrandomą su Paul de Miko“ ir „Europos egzamino“ dalyvio pažymėjimą. Dėkojame ir džiaugiamės kartu!

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisKlasės valandėlė su policijos pareigūnais
Sekantis straipsnis„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“