„Metų Mažvydietis 2022“

„Metų Mažvydietis 2022“

Birželio 6 d. gimnazijoje vyko tradicinė šventė „Metų Mažvydietis 2022“, kurios metu buvo apdovanota 40 mokinių, paskelbtos net 106 nominacijos.

Šventėje dalyvavo ir nominantus sveikino Raseinių r. savivaldybės tarybos nariai Aldona Ona Radčenko ir Alfredas Bardauskas, padėkas ir ženklelius įsegė gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė. Nominantus sveikino tėveliai, artimieji, draugai, klasės vadovai.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai ne tik puikiai, labai gerai mokosi, laimi įvairiose olimpiadose, rajoniniuose ir net respublikiniuose konkursuose, sportinėse varžybose, bet geba gražiai dainuoti, šokti, vesti renginius.

Tikime, kad kitais metais Mažvydiečių bus dar gausesnis būrys.

Lietuvių kalbos mokytoja Elena Vaitkuvienė

Ankstesnis straipsnisPirma vieta respublikoje
Sekantis straipsnisBuvome aktyvūs