MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ ,,SU ŠYPSENA Į VASARĄ!“

Birželio 23 dieną gimnazijoje vyko paskutinė pažintinė kultūrinė diena, skirta integruotam patyriminiam ugdymui. Jos metu netrūko įvairiausių veiklų: 5–8 klasių mokiniai per pirmąsias dvi pamokas dalyvavo idėjų mugėje bei teikė pasiūlymus, kaip būtų galima dar patobulinti gimnazijos gyvenimą kitais mokslo metais. Per trečią ir ketvirtą pamokas mokiniai su klasės vadovais apžvelgė praėjusius mokslo metus, aptarė mokymosi pasiekimus, patirtis bei individualią pažangą. O 12 val. septintokai visus pakvietė į aktų salę, kur vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Su šypsena į vasarą!“ Jos metu direktorės pavaduotoja I.Griškienė supažindino su nutarimu dėl kėlimo į aukštesnę klasę, o gimnazijos direktorė D. Mačiulaitienė aštuntokams įteikė Pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimo pažymėjimus, diplomus ir padėkas stropiausiems bei geriausiai gimnaziją lankantiems mokiniams. 5–8 klasių mokiniai į mokslo metų užbaigimo šventę atėjo su paruoštais darbais – jie pristatė savo visų metų veiklas bei siūlomas idėjas. Šventėje liejosi gražiausi linkėjimai ir padėkos, skambėjo muzika ir dainos, visų veidus puošė šypsenos, net ore pleveno gera vasariška nuotaika. O atsisveikindami septintokai linkėjo visiems gražios ir saulėtos vasaros bei puikių ir turiningų atostogų.

7 kl. vadovė Virginija Bartkienė

Ankstesnis straipsnisBENDRADARBIAUJANČIŲ KLASIŲ SUSITIKIMAS