Projektas „Olimpinis mėnuo“

Baigėsi visą mėnesi trukęs sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo projektas. „Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Mūsų gimnazijos pradinukai buvo skatinami aktyviai laiką leisti per pertraukas ir net pamokose, išbandė įvairias mankštas ir žaidimus. Šio projekto veiklų pagalba mokiniai išmoko sveikiau maitintis, bei kontroliuoti savo emocijas, suformavo dar geresnius tarpusavio santykius, o gal net ir stiprią komandą.

Sveikiname Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos 1–4 klasių mokinius, sėkmingai įveikus visą projektą!

Mokytoja Jūratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnisAteitininkų veiklos prieš atostogas
Sekantis straipsnisEDUKACIJA NACIONALINIAME M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJUJE