EDUKACIJA NACIONALINIAME M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJUJE

Spalio 25 dieną 8 klasės mokiniai pagal Kultūros paso programą dalyvavo edukacijoje „Čiurlionio technika“, kuri vyko Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje Kaune. Aštuntokai turėjo nepaprastą galimybę susipažinti su žymiojo menininko kūryba, naudotomis priemonėmis bei pagilinti meno pažinimo kompetencijas. O edukacijos pabaigoje mokiniai patys trumpam tapo menininkais ir išbandė tokias pat spalvotas kreideles (pasteles), kokias naudojo Čiurlionis. Pagal pateiktą paveikslą kiekvienas galėjo pabandyti perprasti dailininko koncepciją bei nutapyti čiurlionišką siužetą ant kartono pastele. Ši užduotis įtraukė mokinius į kūrybinę veiklą bei skatino lavinti meninius gebėjimus.

Po edukacijos kino teatre Forum Cinemas žiūrėjome užburiantį nuotykių filmą „Tigro kelionė Himalajuose“, grožėjomės rudeniška Kauno panorama bei gražiausias akimirkas įamžinome nuotraukose.

8 kl. vadovė Virginija Bartkienė

Ankstesnis straipsnisProjektas „Olimpinis mėnuo“
Sekantis straipsnisMEPA projekto pamoka „Ką reiškia būti ES piliečiu?“ aštuntoje klasėje 2022.10.28