MEPA projekto pamoka „Ką reiškia būti ES piliečiu?“ aštuntoje klasėje 2022.10.28

Vykdant projektą Mokyklos Europos Parlamento Ambasadorės aštuntos klasės mokiniai anglų k. pamokoje „Ką reiškia būti ES piliečiu?“ pabandė surasti atsakymus į šį klausimą. Darbus buvo pasiskirstę atlikti grupėmis ir dirbdami kartu ieškojo informacijos, kūrė pateiktis, piešė plakatus apie tai kokias galimybes, teises bei laisves turi Europos Sąjungos piliečiai. Nepamiršta paanalizuoti ir Europos Sąjungos vertybių, kurios glaudžiai siejasi su žmogaus teisėmis bei laisvėmis. Pristatydami atliktas užduotis mokiniai kalbėjo apie galimybę laisvai keliauti visose Europos sąjungos valstybėse, galimybę susirasti darbą ir apsigyventi bet kurioje iš ES valstybių. Mokiniai taip pat pristatė Europos valstybių žymiausius universitetus, kuriuose gali studijuoti bet kuris gabus jaunuolis.

Per šią pamokų aštuntokai ne tik gavo daug žinių apie ES, bet ir gilino dalykines bei bendrąsias kompetencijas.

Anglų k. mokytoja Reda Mėlinienė

Ankstesnis straipsnisEDUKACIJA NACIONALINIAME M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJUJE