Pyragų diena

Po savaitę trukusios tylos gimnazijoje pirmadienio rytas prisipildė ne tik mokinių šurmulio, bet ir pyragų kvapo. Gimnazijos bendruomenės nariai, nešini pyragais, rinkosi į Tėvelių inicijuotą puikią geranoriškumo ir pagalbos akciją. Vieni pyragus kepė, kiti jais vaišinosi už auką.

Šiais metais už pyragus suaukota lėšų suma buvo įspūdinga – 540,00 eurų! Ji bus pervesta tv3.lt „Išsipildymo akcijos“ herojams (sergantiems vaikams).

Už puikią iniciatyvą dėkojame Laimai Sandanavičienei, už pagalbą organizuojant Pyragų dieną mokykloje Jurgitai Zaksienei ir visiems visiems akcijos dalyviams už dosnumą, susitelkimą ir neapsakomo skonio pyragus!

Sakoma, „kai gauni, prisipildo delnai, kai duodi - širdis“.

Pyragų diena
Ankstesnis straipsnisMEPA projekto pamoka „Ką reiškia būti ES piliečiu?“ aštuntoje klasėje 2022.10.28
Sekantis straipsnisGyvenk tvariau su „Sveikatiada!“