„Muzika kitaip-2022“

„Muzika kitaip-2022“

Lapkričio 16 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinukai savo muzikinias žinias pasitikrino respublikiniame pradinio ugdymo mokinių muzikos konkurse „Muzika kitaip–2022“, kurį organizavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija. Konkurse galėjo dalyvauti tik 2 mokiniai (iš 3–4 kl.). Savo žiniomis mūsų pradinukai varžėsi tarp Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno mokyklų bendraamžių. Savo amžiaus kategorijoje gimnaziją atstovavo 4 klasės mokinės Neringa Mažeikytė laimėjo garbingą I-ąją vietą (džiugu, kad Neringa trečius metus iš eilės tampa prizininke) ir Viktorija Klimašauskaitė – II-ąją vietą. Nuoširdus ačiū dalyvėms už kantrų ir atsakingą rengimąsi konkursui.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisKonkursas-viktorina „Kartu mes galim daug!“
Sekantis straipsnisEdukacinis užsiėmimas „Kas pavogė karūną?“