Įdomioji ekologija

Įdomioji ekologija

Nuolat ES didelį dėmesį skiria klimato kaitai, aplinkosaugai. Vykdydami MEPA veiklas, kovo 16 d. 8–12 kl. mokiniai dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ kartu su EUROPE DIRECT centrais Lietuvoje organizuotoje aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“, skirtai Žemės dienai paminėti. Renginio tikslas – supažindinti įvairaus amžiaus mokinius su ekologijos, teisingo kasdienybėje susidarančių atliekų tvarkymo principais bei pakuočių atliekų rūšiavimo taisyklėmis, pristatyti pakuočių perdirbamumo galimybes, inovacijas pakuočių gaminimo srityje bei įprastinių pakuočių alternatyvas.

Renginio pabaigoje II ir III gimnazinės klasės mokiniai savo žinias pasitikrino protmūšyje. Lauksime rezultatų.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Ankstesnis straipsnisSėkmė respublikiniame „Žynio“ konkurse
Sekantis straipsnisKnygnešio diena pradinukams