Gimtinės spalvos

Gegužės 5 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gimtinės spalvos“, kurio tikslas – puoselėti mokinių lietuviško meninio žodžio suvokimą ir raišką. Šioje šventėje dalyvavo gausus būrys – net 18 puikiai pasiruošusių dalyvių iš pirmos, antros, trečios ir ketvirtos klasių. Skaitovus vertino garbinga komisija: pirmininkė – lietuvių kalbos mokytoja-metodininkė Marytė Karpienė, narės – gimnazijos bibliotekininkė Zita Šaltė ir specialioji pedagogė bei logopedė Ernesta Fedorenko. Renginį vedė antros klasės mokiniai Miglė Šidlauskaitė ir Ugnius Baltrušaitis. Šventės pradžioje dainelę „Pupa“ padovanojo antros klasės mokiniai (muzikos mokyt. V. Baltrušaitienė). Netrukus raiškus, meniškas, jautrus skaitovų žodis virpino komisijos narių bei žiūrovų širdis. Pasirodžius visiems dalyviams vaikai rinko patį gražiausią lietuvišką žodį ir sukosi šokio ritme.

Komisijos pirmininkė, tardama sveikinimo žodžius, džiaugėsi, kad kiekvienais metais konkurso dalyviai vis drąsesni, aktyvesni, džiugina jų neįtikėtinas akyčių blizgesys ir nuoširdumas jausmingai perteikiant meninio žodžio galias.

Didžiuojamės visais skaitovais ir dar kartą sveikiname nugalėtojas: Kotryną Karvelytę ir Gustę Sabockytę.

Meninio skaitymo konkurso „Gimtinės spalvos“ darbo grupė nuoširdžiai dėkoja komisijai, skaitovams, jų mokytojams ir tėveliams už meninio žodžio pajautą, jo puoselėjimą ir taria „Iki pasimatymo“ sekančiais metais, o nugalėtojoms linkime sėkmės rajoniniame etape.

Mokytoja Jūratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnisMEPA projekto pamoka „Kultūrų įvairovė“ I g klasėje